
2600mAh Medical Equipment Batteries For Comen
Compatible:Comen STAR8000E 022-000084-00 LIV111C2200S01B M2000A
Payment terms: T/T, Western Union, Paypal
Shipping method: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, by sea
Lead time: 3-7 working days
Samples are available
Description
2600mAh Medical Equipment Batteries For Comen
Place of Origin: China
Brand Name: Comen
Certification: CE
Model Numb:022-000084-00
Minimum Order Quantity: 1pcs
Price: as discussed
Delivery Time: 1-3 work days
Supply Ability: 600pcs / week
Technical Specifications:
| Product name | Rechargeable LI-ION Battery |
| Place of Origin | Guangdong, China |
| Brand Name | Pray-med |
| Certifications | CE/ISO |
| Size | 54.2*65.7*18.1mm |
| Nominal Capacity | 2600mAh |
| Weight | 136.6g |
| Type | LI-ION |
| Nominal Voltage | 11.1V |
| Application | STAR8000E, STAR-8000E, M2000A |
| Color | Blue |
| Package | Individual box |


Hot Tags: 2600mah medical equipment batteries for comen, manufacturers, suppliers, factory, cheap, buy
Send Inquiry
You Might Also Like
-

Ecg Machine Medical Device Battery Biocare
-

Rechargeable Heartstart MRx M3538A Li-ion Battery
-

LI34I001A BeneHeart Mindray D5 D6 Defibrillators Bat...
-

Biolight LB-03 Rechargeable Li-ion Battery 12-100-0002
-

MS862278 Siemens Nickel Metal Hydride Battery Pack C...
-

HYLB-231 5200mah EDAN Monitor SE-3 M8 IM9A Battery

