GE Medical Utah Transducer Adapter Cable
Payment terms: T/T, Western Union, Paypal
Shipping method: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, by sea
Lead time: 1-7 working days
MOQ: 2 pcs
Description
If you are looking for ge medical utah transducer adapter cable, welcome to contact our factory. As one of the leading manufacturers and suppliers in China, we'll offer you not the cheapest but competitive price and excellent service. Please rest assured to buy our quality products.
GE Medical Utah Transducer Adapter Cable
Payment terms: T/T, Western Union, Paypal
Shipping method: DHL, TNT, EMS, Fedex, UPS, by sea
Lead time: 1-7 working days
MOQ: 2 pcs
Price: negotiation
Technical Specifications:
| Cable color | gray |
| Cable material | TPU Jacket |
| Cable length | 3m |
| Cable diameter | 4mm |
| Instrument connector | GE red 11-pin connector |
| Transducer | Utah |
| weight | 90g |
| Warranty | 1 year |


Hot Tags: ge medical utah transducer adapter cable, manufacturers, suppliers, factory, cheap, buy
Send Inquiry
You Might Also Like










